• Eliokap Top Level

  Eliokap Top Level

  Linia ELIOKAP to marka produktów trychologicznych. Zawiera kompletną i poliwalentną gamę naturalnych produktów o wysokiej wartości kosmetycznej, których połączone działanie pozwala na skuteczną walkę z problemami skóry głowy oraz włosów. Powstałe na bazie 40 letnich doświadczeń produkty zapewniają maksymalną, najwyższej jakości podstawę kuracji na niemal wszystkie dolegliwości związane z włosami oraz skórą głowy.

 • Orising

  Orising

  Wykorzystywane w naszym Studio produkty marki ORISING stosowane są zarówno w profesjonalnej jak i codziennej pielęgnacji skóry głowy oraz włosów.
  Wyprodukowane na bazie naturalnych minerałów i ziół tworzą podstawę kuracji trychologicznej podczas leczenia problemów typu:
  wypadanie włosów
  włosy z łupieżem suchym i tłustym
  łuszczyca skóry głowy
  skóra i włosy tłuste
  swędzenie skóry głowy
  włosy zniszczone chemicznie

 • Helianthi’s Charm

  Helianthi’s Charm

  Linia Helianthi's oparta jest na heliogenolu -skoncentrowanym ekstrakcie z substancjami czynnymi pochodzącymi ze słonecznika. Heliogenol skutecznie przeciwdziała wolnym rodnikom. Polecany do stosowania w trakcie i po chemicznych zabiegach. Wszystkie produkty Helianthi's nadają lepszy efekt stylizacji oraz chronią włosy. Przedłużają trwałość koloru farbowanych włosów.

 • Orising Skin Care

  Orising Skin Care

  Linia oparta na kwasie hialuronowym, peptydach biomimetycznych i składnikach aktywnych to doskonałe rozwiązanie dla współczesnej kobiety. Specjalna bogata i elegancka formuła zawierająca 24 karatowe cząsteczki złota, które wiążą się z białkami jedwabiu, stymuluje metabolizm komórek skóry. Funkcjonalne substancje czynne, wynikające z najbardziej zaawansowanych biotechnologii, pomagają skórze twarzy i dekoltu przeciwstawić się oznakom starzenia poprzez działanie ujędrniające.