Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do naszego gabinetu kosmetyczno-trychologicznego mieszczącego się na krakowskim Ruczaju.

AllBeauty Studio to wyjątkowe miejsce gdzie spotykają się ze sobą pasja, staranność oraz wieloletnie doświadczenie. W spokoju i harmonii w miłej i ciepłej atmosferze wykonujemy zabiegi z zakresu kosmetyki i trychologii. W pracy z klientami cenimy sobie jakość wykonywanych usług, bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie podczas każdej wizyty.

Część trychologiczna gabinetu przeznaczona dla klientów z problemami skóry głowy i włosów oparta jest od początku istnienia na włoskich produktach marki Orising oraz Eliokap, których skuteczność została wielokrotnie potwierdzona. Naszą metodę trychologiczną wyróżnia indywidualne podejście do każdej dolegliwości, odpowiednio dobrany zabieg oraz jakość stosowanych składników aktywnych, które są podstawą każdej kuracji.

Część kosmetyczna AllBeauty Studio to przede wszystkim zabiegi na twarz, pielęgnacja dłoni i stóp, regulacja i henna rzęs oraz stylizacja paznokci, której wyjątkowe efekty i opinie można obserwować na naszym profilu Facebook-owym @AllBeautyStudioRuczaj.

 

                                                                                                                                                                                                            Marta Sikora

wybrane opinie:

– Polecam! Świetnie wykonany manicure hybrydowy. Nie mogę się doczekać następnej wizyty ☺️ i nowych kolorów na paznokciach.
– Rewelacyjny zabieg trychologiczny na włosy i skórę głowy, niesamowicie przyjazna atmosfera i profesjonalne podejście. Jestem stałą klientka Pani Marty od 10 lat. Polecam
– Profesjonalne podejście do kazdego klienta i cudowne rezultaty
– Paznokcie bardzo ładnie zrobione, jestem mega zadowolona. Wykończenie paznokcia bardzo dokładne, wszystko równo zrobione. Na pewno wrócę nie raz ☺️