YUMILashes to marka dla profesjonalistów i definicja stylu. To zaawansowana keratynowa technika liftingu zaprojektowana w celu wzmocnienia i podniesienia naturalnych rzęs bez konieczności stosowania ich sztucznych coraz mniej popularnych odpowiedników czy też metody przedłużania. To idealny zabieg polegający na podkreśleniu naturalnego piękna w bezbolesny, bezpieczny i bezinwazyjny sposób. Po zabiegu oczy wyglądają jaśniej, młodziej i naturalnie pięknie.

 

Szkolenia YUMILashes

Jeśli jesteś zainteresowana poszerzeniem swoich umiejętności lub wprowadzeniem techniki YumiLashes do stałej oferty swojego salonu skontaktuj się z nami już dziś. Znana na całym świecie marka keratynowych zabiegów liftingujących rzęsy z pewnością będzie jedną z najlepszych inwestycji Twojego salonu. YumiLashes gwarantuje dodatkowy potencjał zarobkowy oraz wzrost liczby klientów. Możesz być pierwszą osobą w swojej okolicy, która zaproponuje zabieg YumiLashes.

Wstęp na ten kurs nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Szkolenie jest indywidualne i dotyczy osób zamieszkałych na terenie małopolski. Czas trwania wynosi około 5-6 godzin, w tym 1,5 godziny zajęć teoretycznych i 4 godziny zajęć praktycznych. Po ukończeniu uczestnik otrzymuje certyfikat.

 

Koszt szkolenia indywidualnego to 1500zł

 

Dostępne terminy szkoleń:

11 październik

25 październik

8 listopad

29 listopad

6 grudnia

 

Istnieje również możliwość zmiany terminu lub jego indywidualnego dopasowania.

Kontakt w sprawie szkolenia:

tel. 602 217 384

email: trycholog@op.pl

Facebook: @yumilasheskrakow